LAPIMAA REIS

See on seiklus, kus grupp matkahulle, lumelaudureid, foto- ja videoentusiaste läheb Soome Lapimaale, polaarjoone taha matkama, virmalisi jahtima ja lumelauatama.


28. Jaanuar 2021
Sirkka + Nordkapp + Tromso
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
USA reis 2017

Tudengite reisid, matkad ja väljasõidud

Agape Kohviku üritustesari korraldab koostöös Matkaklubi A4 ja Fotoklubi Sinine Pildimasinaga regulaarselt erinevaid reise, matkasid ja väljasõite tudengitele.

Matkaklubi A4

Tudengite matkakirest sündis Matkaklubi A4, mis korraldab aastas vähemalt 4 ööbimisega matka. Matkaklubil ei toimu iganädalasi üritusi. Aegajalt toimub matkasid ja reisijuttude õhtuid Agape Kohvikus.

Fotoklubi Sinine Pildiamasin koondab tudengitest fotoentusiaste, et koos õppida ja areneda fotograafia vallas. Fotoklubil toimuvad regulaarsed üritused neljapäeviti kell 18.30 Agape Kohvikus.

 

Mis on Sinu unistuste reisisiht?

Jaga oma unistuste reisisihti või kohta, kuhu sulle lihtsalt meeldiks minna. Mine tea, äkki saabki mõni idee teoks?

Lapimaa

Lapimaa on saamide asuala praeguses Põhja-Norras, Põhja-Rootsis, Põhja-Soomes ja Koola poolsaarel.

Virmalised Norras

Lapimaa reisid

Erinevate reiside raames oleme mõne päevaste peatumistega külastanud Rootsi ja Soome lapimaad, teinud päevareise Jõuluvana külakesse Rovaniemis ja Svartiseni suusakeskusesse. Meil on varem toimunud ka üks pikem lapimaa reis Soome. Grupi suurused on olnud 13-16in.

Lapimaa 2021

Lapimaa reis 2021

28. jaanuar kuni 7. veebruar on plaan minna Soome Lapimaale, kuhu sõidame 2-3 väikebussiga. Ühe nädala veedame Sirkkas, Levi suusakeskuses. Fotograafidele ja seiklejatele on pakkuda 3 päeva reis Nordkappi (Euroopa "põhjapoolsemasse" tippu) ja/või 3 päeva reis Tromsosse, kus on võimalik osaleda vaalasafaril. Grupp kuni 18 inimest. 

Norra reisid

Norra oleme korraldanud reise nii suvel kui talvel.

Virmalised Norras

Talve reisid Norra

Talviseid Norra reise oleme teinud Lofootide saarestikku, mis on toimunud Fotoklubi eestvedamisel. Lisaks fotoentusiastidele olid reisil kaasas mitmed matkahuvilised ja lumelaudurid. Grupid 13-16in.

Norra reis 2020

Põhja-Norra reis 2020

30. jaanuari kuni 9. veebruar käidi Norras, kuhu sõideti 2 väikebussiga. Kolm ööd oldi Lofootide saarestiku tipus Reines ja 4 ööd saarestiku alguses Tjeldsundis. Toimus mitmeid matkasid ja päevareise - Reinebringeni ja Digermuleni matk, Viikingite muuseumi ja Henningsværi kaluriküla külastus, uudistamine linnades Harstad ja Narvik. Grupis oli 15 inimest. 

Nordkinn

Suvine seiklus mandrieuroopa tippu

Kaks nädalat Põhja-Norra avastamist. Selle sees 2-päevane jalgsimatk Nordkinni (49km), väike põige Nordkappi, Alta, Tromso ja Lofootide saarestik. Grupp 6in.

Kolme mäe matk

Planeerimisel: Kolme mäe matk

Tegemist oleks suvise reisiga Lõuna-Norra läbi Rootsi. Vallutaksime kolm kõige populaarsemat mäerada - Trolltunga, Kjerag ja Preikestolen. Trolltunga matk kestab 12h ja on 22km pikk; Kjerag matk kestab 8h ja on 11km pikk; Preikestoleni matk kestab 4h ja on 6km pikk. Grupp kuni 16in.

Barcelona

Agape Kohviku hooaja lõpetamise reis.

Barcelona

Kolm päeva Barcelonas

Kolme päeva jooksul külastasime peamised Barcelona vaatamisväärsused, külastasime Montserratit ja Tarragonas asuvat akvedukti. Grupp 12in.

Šveits

Reisi siht oli Šveits, teekonnal külastati väga erinevaid paiku.

Šveitsi ja tagasi

Šveitsi ja tagasi

Tegemist oli korraliku nö eurotripiga. Reisimarsruut Berliin, Lichtenstein, Šveits, Milaano, erinevad Itaalia ja Austria alpiteed. Grupp 4in.

USA

Reisid Põhja-Ameerikasse

New York

New York, Grand Canyon ja VLA

3 nädalat USAs, millest 3 päeva NY avastamist, sealt edasi Colorados Mesa Verde, Arizona Grand Canyon ja siis New Mexicos asuv Very Large Array. Grupp 4in.

Arches

Suur ringreis Coloradost läänerannikule ja tagasi

Autoreis kestis 2 nädalat. Külastasime Colorado, Utah, Arizona, Nevada, California osariike. Säravamad momendid Grand Canyon, Hooveri tamm, Las Vegas, LA, Santa Barbara, Death Valley, Area 51, Pacific Coast Highway, San Francisco, Yosemite National Park, Arches National Park, Zion National Park. Grupp 5in.