LAPIMAA JA PÕHJA-NORRA REIS 2021

Days
Hours
Minutes
Seconds

Reis Lapimaale ja Põhja-Norra toimub 28. jaanuar kuni 7. veebruar 2021

Esialgne info Lapimaa ja Norra reisi kohta

Reisini on veel palju aega, seega hetkel on pakkuda ainult lühiinfot selle kohta, mis on järgmiseks aastaks plaanis.

28. jaanuar kuni 7. veebruar on plaan minna Soome Lapimaale, kuhu sõidame 2-3 väikebussiga. 8 päeva veedame Sirkkas, Levi suusakeskuses, mille kõrval on ka Ylläs suusakeskus, mis on hea vaheldus suusa- ja lumelauasõpradele. Fotograafidele ja seiklejatele on pakkuda kolme päeva reis Nordkappi (Euroopa "põhjapoolsemasse" tippu) ja/või kolme päeva reis Tromsosse, kus on võimalik osaleda vaalasafaril. Norra reisidel osalejatele jääb Lapimaa jaoks kaks kuni viis päeva, olenevalt, kas tehakse kaasa üks või mõlemad Norra reisid. Grupp kuni 18 inimest.

Esialgne info reisimaksumuse kohta: tudeng 500€ / täiskasvanud 700€. Hind sisaldab toitu (hommiku- ja õhtusöök), majutust, transporti, laevapileteid. Levi suusakeskus, Nordkapi ja Tromso reis on lisatasu eest. 

Levi suusakeskus

Levi suusakeskus

Selle aasta reisi põhibaasiks on majutus Levi suusakeskuse kõrval. Suusakeskus asub mõne saja meetri kaugusel ööbimiskohast. Lumelaua-tamiseks ja suusatamiseks on aega terve nädal.

Nordkapp

Nordkapp

Nordkapp on üks põhjapoolsemaid tippe. Nordkapi reis on neile, kes ei soovi terve nädal lumelauatada. Reis kestab 3 päeva. Maksab tudeng 170eur / täiskasvanud 200eur. Hinnas transport, majutus, hommiku- ja õhtusöök ja Nordkapi platoo pilet.

Tromso

Tromso

Tromso on suurim linna põhjas. Tromso tripp on neile, kes ei soovi terve nädal lumelauatada. Tripp kestab 3 päeva. Võimalik on kaasa teha vaalasafari. Maksab tudeng 170eur / täiskasvanud 200eur, lisandub vaalasafari, kui soovib seda kaasa teha. Hinnas transport, majutus, hommiku- ja õhtusöök. Vaalasafari hind selgub mõni kuu enne reisi.

 
Rootsi lapimaa

Soovin rohkem infot

Reisi lähemale jõudes selguvad täpsemad detailid reisi kohta, kui tunned reisi kohta huvi, siis jäta siia oma kontaktandmed. See ei kohusta Sind reisil osalema aga annab võimaluse olla õigel ajal toimuvaga kursis ning soovi korral ka aegsasti registreerida.

Palun täida kõik väljad.
Palun täida kõik väljad.
Palun täida kõik väljad.
Palun tee vähemalt üks valik

Helari Hellenurm

Helari vastab hea meelega sinu küsimustele ja kommentaaridele ning ettepanekutele. 

Saada kiri helari@agape.ee või helista +372 552 4950.