LAPIMAA JA PÕHJA-NORRA REIS 2021

Days
Hours
Minutes
Seconds

Reis Lapimaale ja Põhja-Norra toimub 28. jaanuar kuni 7. veebruar 2021

Lapimaa ja Põhja-Norra reis

28. jaanuar kuni 7. veebruar on plaan minna Soome Lapimaale, kuhu sõidame 2-3 väikebussiga. 8 päeva veedame Sirkkas, Levi suusakeskuses, mille kõrval on ka Ylläs suusakeskus, mis on hea vaheldus suusa- ja lumelauasõpradele. Fotograafidele ja seiklejatele on pakkuda kolme päeva reis Nordkappi (Euroopa "põhjapoolsemasse" tippu) ja/või kolme päeva reis Tromsosse, kus on võimalik osaleda vaalasafaril. Norra reisidel osalejatele jääb Lapimaa jaoks aega kaks kuni viis päeva, olenevalt, kas tehakse kaasa üks või mõlemad Norra reisid. Grupp kuni 16 inimest.

Osavõtutasu tudeng 500€ / täiskasvanud 700€. Hind sisaldab toitu (hommiku- ja õhtusöök), majutust, transporti, laevapileteid. Levi suusakeskus, Nordkapi ja Tromso reis on lisatasu eest. 

Levi suusakeskus

Levi suusakeskus

Selle aasta reisi põhibaasiks on majutus Levi suusakeskuse kõrval. Suusakeskus asub mõne saja meetri kaugusel ööbimiskohast. Lumelaua-tamiseks ja suusatamiseks on aega terve nädal.

Nordkapp

Nordkapp

Nordkapp on üks põhjapoolsemaid tippe. Nordkapi reis on neile, kes ei soovi terve nädal lumelauatada. Reis kestab 3 päeva. Maksab tudeng 170eur / täiskasvanud 200eur. Hinnas transport, majutus, hommiku- ja õhtusöök ja Nordkapi platoo pilet.

Tromso

Tromso

Tromso on suurim linna põhjas. Tromso tripp on neile, kes ei soovi terve nädal lumelauatada. Tripp kestab 3 päeva. Võimalik on kaasa teha vaalasafari. Maksab tudeng 170eur / täiskasvanud 200eur, lisandub vaalasafari, kui soovib seda kaasa teha. Hinnas transport, majutus, hommiku- ja õhtusöök. Vaalasafari hind selgub mõni kuu enne reisi.

 
Rootsi lapimaa

Registreerimine Lapimaa reisile

Grupp max 16 inimest, meil on veel mõni vaba koht, kui tunned huvi, siis broneeri oma koht reisile aegsasti!

Palun täida kõik väljad.
Palun täida kõik väljad.
Palun täida nõutud väli, laevapiletite ostmise jaoks on see info vajalik.
Palun täida kõik väljad.
Palun täida kõik väljad.
Palun tee valik.
Palun tee valik.Palun tee oma valikPalun tee oma valik
Palun tee valik.Palun tee oma valikPalun tee oma valik
0.00 EUR

Kahes osas tasumine

Esimese osamaksega kindlustad endale koha reisil. Teine osamakse tuleb tasuda hiljemalt 1 kuu enne reisi emailis olevale arveldusarvele.

Reisiga seotud kulud

11 päevane reis põhja maksab tudengile 500eur. Reisikulu sees on: 
+ transport polaarjoone taha ja tagasi, 
+ majutus Soomes 
+ praamipiletid 
+ soe hommiku- ja õhtusöök majutuskohtades 
+ matkad 

!! Sõidu päevade kohvipausid on enda kulul, võiks arvestada umbes 100-150eur. Ilmselt nii palju ei lähe aga on hea, kui on pisut varuga.

Muud kulud

Nordkapi ja Tromso reis, suusamäe piletid või muud lõbustused (näiteks sõit kelgukoertega ja vaalavaatlus) on lisatasu eest.

Kas muud kulud on vältimatud

Sellel reisi on ringisõitmist, matkamist ja avastamist palju, millest täiesti piisab kogemaks talvist polaarala ja virmalisi. Nordkapi ja Tromso lisareisid, suusamäe külastused ja vaalavaatlusel osalemine võib mõnele reisiseltsilisele isegi liiga palju olla - und jääb väheseks :)

Helari Hellenurm

Helari vastab hea meelega sinu küsimustele ja kommentaaridele ning ettepanekutele. 

Saada kiri helari@agape.ee või helista +372 552 4950.